Od zawsze byłam ciekawa ludzi i świata, miałam dużo do powiedzenia i lubiłam dokumentować.  W szkole średniej rozpoczęłam swoją przygodę z dziennikarstwem, którą kontynuuję na różne sposoby po dziś dzień – pisałam do gazetki szkolnej i studenckiej, tygodnika powiatowego i miesięcznika lokalnego, prowadziłam kronikę i stronę www bractwa kurkowego, od 3 lat również oddziału terenowego ogólnokrajowego stowarzyszenia stowarzyszeń bractw kurkowych.

W moim życiu nie ma nudy.  Pracowałam w różnych miejscach  i w różnym charakterze – od zakładu produkcyjnego, przez second hand, księgarnię, hurtownię materiałów budowalnych, firmę transportową, sekretariat stowarzyszenia, aż po powiatowy tygodnik i lokalny miesięcznik.

Od dekady należę do ogólnopolskiego ruchu kurkowych bractw strzeleckich, który zrzesza setki strzelców, na co dzień prowadzących różne przedsięwzięcia. Dzięki tej różnorodności zdobyłam nieocenione doświadczenie z zakresu public relations – poznałam wielu wartościowych i wymagających ludzi, nauczyłam się patrzeć na dane zagadnienie z różnych perspektyw, a przede wszystkim słuchać potrzeb innych, analizować i rozumieć  je.

Stając setki razy na stanowisku strzeleckim, wyrobiłam sobie nawyk skupienia. Za sprawą wiedzy oraz inteligencji emocjonalnej, jestem w stanie w lot określić potrzeby Klienta i zrealizować je z najwyższą starannością tak, aby osiągnąć założony cel. Zadowolony Klient jest miarą sukcesu.

 

CO JEST DLA MNIE TREŚCIĄ

Słownika Języka Polskiego definiuje treść jako  «to, co stanowi istotę, sens czegoś». Ludzie często za treść biorą tylko słowa. To niesprawiedliwe. Dla mnie treść niosą: słowa, obrazy zdjęcia, strój, zachowanie, mimika, gesty, relacje międzyludzkie. Wszystko, w czym można odnaleźć drugie dno. Intuicja pomaga mi to osiągnąć.

Lekkie pióro, otwarty umysł, doświadczenie i odwaga sprawiają, że nie boję się podjąć  żadnego tematu. W swojej pracy stawiam na rzetelność, prostotę i autentyczność. Jeśli potrzebujesz tekstów na stronę internetową i do mediów społecznościowych lub ich prowadzenia, tekstu sponsorowanego, udokumentowania wydarzenia lub życia swojej firmy, a przy tym chcesz i potrafisz zaufać, z największą przyjemnością Tobie pomogę. Opowiedz mi, co jest dla Ciebie treścią. Zapoznaj się z moją ofertą lub po prostu skontaktuj się ze mną!

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ

 • FOTOGRAFOWANIA tego, co ważne, nauczyłam się w pracy reporterskiej. Miałam wymagającego Szefa.
 • AUTENTYCZNOŚĆ stawiam na pierwszym miejscu. Efekt końcowy ma być odzwierciedleniem Ciebie.
 • BYLEJAKOŚĆ jest mi obca. Mam nadzieję, że Tobie również.
 • RZETELNOŚĆ to moja dewiza.
 • Yyyyy…w pracy  czasem przystaję i zastanawiam się: Czy na pewno tak to miało wyglądać ?
 • KONCEPT to konieczność. Powstaje po wstępnym rozeznaniu Twoich potrzeb.
 • AMBITNE zlecenia? Lubię. Dają satysfakcję.
 • TERMINOWOŚĆ. Pracowałam w transporcie – wiem, jak jest ważna.
 • RZECZOWOŚĆ mile widziana. Szanujemy przecież swój czas.
 • ENERGIA też jest ważna. Cenię otwartych, szczerych i nietuzinkowych ludzi.
 • ŚWIADOMOŚĆ wzajemnych oczekiwań ułatwia (i skraca) pracę.
 • CIERPLIWOŚĆ jest wskazana. Pracujemy nad projektem, dopóki nie stwierdzisz: Tak! To jest to, o co mi chodziło.
 • INSPIRACJI szukam wszędzie. Stosuję też nieszablonowe rozwiązania.